13:00 17.08

Богодайко виграв свою третю золоту медаль паралімпійського Євро з плавання, а Денисенко - другу

У Дубліні, на паралімпійському Євро з плавання полтавці Євген Богодайко та Ярослав Денисенко 16 серпня виграли "золото" на 100-метрівці на спині. На двох хлопці взяли вже п'ять нагород Євро найвищого ґатунку.

У Дубліні триває паралімпійський чемпіонат Європи з плавання, на якому спортсмени Полтавщини щодня завойовують медалі.

Так, 16 серпня полтавець Євген Богодайко завоював свою вже третю золоту медаль, цього разу — на 100-метрівці на спині (паралімпійська нозологія S7), фінішувавши у фіналі з результатом 1 хвилина 12,52 секунди.

Також 16 серпня інший полтавець — Ярослав Денисенко завоював у Дубліні свою другу золоту медаль — на 100-метрівці на спині (нозологія - S12) з результатом у фіналі 59,97 секунди.

Раніше полтавка Оксана Хруль завоювала дві золоті медалі паралімпійського чемпіонату Європи з плавання.