ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:47 28.12


Боксер Олександр Хижняк отримав власну квартиру. ФОТО

28 грудня в Полтавській ОДА відбулося урочисте вручення сертифікатів на покращення соціально-побутових умов для боксера, Чемпіона світу та Європи у середній вазі полтавця Олександра Хижняка.

Квартиру для чемпіона придбав від імені Федерації боксу України її президент Володимир Продивус. Олександр Хижняк обрав двокімнатну квартиру в полтавській новобудові, а Федерація боксу оплатила  витрати на її придбання – близько 800 тисяч гривень.

Я дуже вдячний Володимиру Степановичу Продивусу за квартиру. Це найбільша квартира в будинку, і я радію, що тепер матиму своє власне житло, адже зараз живу разом з батьками

– розповів Олександр Хижняк.

Володимир Продивус особисто приїхав у Полтаву, щоб привітати славетного полтавського боксера та подякував за перемогу Олександру Хижняку, його тренеру – Олександру Хижняку старшому, а також всім полтавцям, які підтримували свого земляка під час змагань.

Всім полтавцям велика подяка за те, що виховують таких чемпіонів. Хочу зазначити, що і адміністрація Полтавщини, і мерія міста підтримує не тільки бокс, але й увесь спорт. Завдяки вашій підтримці, бокс люблять. Бокс – благородний вид спорту, він красивий. Я радий. що саме у вас є результати – якщо взяти підсумки змагань в цілому, Полтавщина на першому місці в Україні по боксу

 – заявив президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

При цьому Володимир Степанович зазначив, що в Полтаві, як і в Україні цілому, розвиток спортивної інфраструктури перебуває в незадовільному стані.

Наприклад, у нашому місті один спортзал на дві тисячі мешканців, що є низьким показником.

Ми сьогодні говорили про те, що як тільки мерія або обласна адміністрація виділить приміщення для спортзалу, ми  готову взяти на себе його ремонт, обладнання та допомогу з тренуваннями і залученням дітей до спорту

– зазначив голова Федерації боксу.

Олександр Хижняк отримує щомісячну стипендію від Полтавської обласної адміністрації, а також грошові винагороди за кожну спортивну перемогу. Тож і цього разу Полтавська обласна адміністрація також взяла участь в облаштуванні нового житла чемпіона боксу – виділила 500 тисяч гривень для ремонту квартири.

Відповідний сертифікат урочисто вручив Олександру Хижняку голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Олександр Хижняк разом з батьком піднімають імідж спорту і Полтавської області, імідж боксу, захищають позицію України на світовій спортивній арені. Тому з ініціативи обласної влади – моєї і Олександра Біленького – ми ініціювали виділення з обласного бюджету фінансової допомоги нашим чемпіонам на покращення їх побутових умов.  Тому що важливою частиною успіху кожного спортсмена є його як спортивна можливість працювати над спортивними досягненнями, так і побутові умови

– сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.  

Також грошовий сертифікат на 100 тисяч гривень отримав Заслужений тренер України по боксу,  батько чемпіона – Олександр Хижняк (старший).

Володимир Продивус натомість передав кубок Олександра Хижняка, який той здобув як кращий боксер Європи, голові Полтавської ОДА на зберігання, на що Валерій  Головко запропонував створити в облдержадміністрації музей спортивних досягнень області, де цей кубок став би першим символічним експонатом.

Наступного року обласна влада запланувала подарувати квартири ще трьом спортсменам, які показали високі досягнення в спорті. Проте, прізвища щасливчиків поки що не називають.

Олександр Хижняк, бокс, чемпіон, квартира, ОДА

За темою:

  • Боксер Хижняк здобув золоту нагороду чемпіонату країни 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.