10:30 20.02

Боксер Хижняк здобув перемогу на турнірі в Болгарії

Полтавський боксер, чемпіон світу Олександр Хижняк яскраво переміг на ювілейному, 70-му міжнародному турнірі "Странджа", який фінішував у столиці Болгарії - Софії.

Вчора, 19 лютого, Хижняк одноголосним рішенням суддів переміг у фінальному поєдинку у вазі до 75 кг Серхата Гулера (Туреччина). Про це повідомила прес-служба Федерації боксу України. До вирішального Олександр у Софії провів чотири поєдинки — і всі впевнено виграв.

Крім того, Сашка визнали найкращим боксером престижного ювілейного турніру у Софії.

Ще троє представників збірної України здобули тут бронзові медалі: Дмитро Замотаєв (до 52 кг), Євген Барабанов (69 кг) та Сергій Горсков (91 кг).

На престижних змаганнях у Болгарії були представлені 296 боксерів із 40 країн світу.