14:47 16.01

Боротьба. Євгена Савєту засудили у Тегерані

Полтавець Євген Савєта у складі збірної України з греко-римської боротьби виступив у міжнародному турнірі "Кубок Тахті", який відбувся у Тегерані за участі борців із 13-ти країн.

Євген виступав у ваговій категорії до 98 кг, в якій у першому поєдинку переміг свого суперника. А ось у другому поєдинку за участі полтавця, не зважаючи на протести української делегації, судді віддали перевагу господарю-іранцю. До речі, це був не єдиний протест після поєдинків із іранцями, які перемагали за допомогою елементів не греко-римської боротьби, а вільної - за допомогою прийомів, виконаних ногами.

Тож саме тому всі медалі у ваговій категорії до 98 кг, в якій виступав Євген Савєта, дісталися виключно іранцям: "золото" - Мехді Аліарі, "срібло" - Давуду Гілнейрангу, "бронза" - Мустафі Салехізаде і Маджиду Аліарі.
А тим часом у командному заліку "Кубка Тахті" з греко-римської боротьби збірна України посіла друге місце - 38 очок. Кращим серед українців був Ігор Дідик, який виборов "срібло" у найважчій ваговій категорії - 130 кг. У збірної Ірану - 79 очок, на третьому місці - збірна Азербайджану (22 очка).