ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 14.12


"Бош" виграв тендер на обслуговування автівок полтавської поліції

СТО "Бош Авто Сервіс" від "Хюндай Центр Полтава" виграв тендер на обслуговування тридцяти автомобілів Департаменту патрульної поліції Полтави.

"Бош Авто Сервіс" запропонував найкращі умови обслуговування за найнижчою ціною. Договір передбачає надання послуг з технічного обслуговування і поточного ремонту 19 автомобілів "Toyota Prius", а також декількох "Skoda", "Renault", VW, "Toyota" і "Hyundai".

Патрульна поліція – не перший корпоративний клієнт, який обрав для обслуговування цю станцію. Свій автопарк їй довіряють група компаній "Кернел", "Білагро", "Укрнафта", "Докучаєвські чорноземи" та інші.

Три роки "Хюндай Центр Полтава" працює під прапором "Бош Авто Сервіс" і виконує вимоги мережі до якості і організації надання послуг. Для обслуговування автомобілів вона має у своєму розпорядженні 12 постів і все необхідне обладнання "Bosch": лазерний 3D стенд встановлення кутів розвалу-сходження коліс, установку автоматичної заправки кондиціонерів, діагностичне обладнання KTS і FSA, установку для регулювання світла фар.

"Бош Авто Сервіс" в Україні нараховує 112 СТО. Світова ж мережа компанії розпочалася із заснування майстерні у Гамбурзі в 1921 році. Сьогодні понад 15 тисяч станцій "Bosch Service" діють у 125 країнах світу.

транспорт, авто, тендер, поліція, Бош, сервіс

За темою:

  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.