ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 22.08


"Брама" перемогла в шостій грі сезону "ЩДК по-полтавськи". ФОТО

Чергову, шосту гру сезону інтелектуального шоу, яке проводиться в обласному центрі під егідою нашого інтернет-видання, блискуче виграла команда "Брама" (капітан - Олексій Мороз).

У гостинному та затишному клубі "Подіум" цього разу зібралися 14 команд, які відповідали, як завжди, на 36 запитань. "Брама" вперше в сезоні виграла гру, на два очки випередивши одразу чотирьох переслідувачів - лідера сезону "Вабі Сабі", а також "Джимомо", "Параінтелектуалів" і "Сістерс енд Бразерс".

Призери туру отримали в подарунок книги, а "Брама" - сувеніри на згадку і традиційну пляшку шампанського від організаторів. Кращий гравець у складі переможців - Сергій Запорізький - отримав спеціальний приз від українських кондитерів.

Нагадаємо, що стартову гру сезону і гру номер 5 виграла команда "Вабі Сабі", другу гру - "Генератор", третю - БТВ та "Вабі Сабі", а четверту - "Вабі Сабі" у тандемі з "Лось Барбудос".

За традицією, нашим читачам у якості розминки пропонуємо відповісти на одне з ігрових запитань туру:

Назва історичного району Гавани Ведадо перекладається як "заборонений". У розташованому на узбережжі районі було заборонено зводити будинки, які могли погіршити огляд. Заборона була пов'язана з НИМИ. ВОНИ принесли більше двох мільярдів доларів. Назвіть ЇХ.

Відповідь: Пірати Карибського моря.

Гра сьомого туру сезону відбудеться в середині вересня.

ЩДК, проєкт, інтелект, дозвілля

За темою:

  • У Полтаві стартував новий сезон ЩДК
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.