ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:02 17.12


Британці з діаспори передали дітям святкові подарунки

У рамках заходу "Пісні, народжені в АТО", який відбувся у Полтаві 16 грудня, діти воїнів, що загинули в АТО, отримали подарунки від британців. Колишня чутівчанка Світлана Філліпс зі своїми друзями, які об'єдналися в "Голос України з Уельсу" змогла організувати для таких дітей подарунки до Дня Святого Миколая.

Дорогі наші валлійці, ірландці, британці (Svitlana Phillips та її друзі)! Ви дійсно подарували не тільки подарунки, а й частину себе. Бо їх татусі там "на небесах", не дарма віддали свої життя за всіх діточок. Ці маленькі СОНЕЧКА з таким вже дорослим поглядом, як би вони не посміхалися, але в очах сум... Ледве стримувала свої сльози та не лише я. Вони почули ваші щирі слова та привітання. Скільки би часу не пройшло, але я гадаю, що ці моменти залишаться в їхній пам'яті

 - написала на власній сторінці у соцмережі волонтерка Ірина Каптур.

Не всі змогли приїхати, адже ожеледиця, дуже холодно, а також епідемія грипу. Ми продовжимо їм дарувати ваші тепло і радість! А подарунки вручали і будуть вручати Святі Миколаї, щоб менше згадувати про війну у такі святкові дні. Діти всі разом подякували вам і побажали сил, здоров'я та МИРУ всім нам!

 - додала волонтерка.

АТО, благодійність, діти, Велика Британія, Світлана Філліпс, свято

За темою:

  • Омбудсмен: Вимагати довідку за відсутність дитини у закладі освіти – незаконно
  • За минулий тиждень у Полтаві народилось 79 дітей 
  • Дітей і полтавок вчитимуть захиститися від насильства
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.