ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 24.01


Полтавський тервиборчком не зміг відкликати депутата міськради

Полтавська територіальна виборча комісія зібралася, щоб розглянути питання про відкликання депутата Полтавської міськради від ВО "Свобода" Юрія Бублика. Проте 13 членів комісії утримались від голосування.

Один — за, один — проти, 13 — утрималося. Рішення не прийнято, пише Полтавська хвиля.

Територіальна виборча комісія Полтави не прийняла постанову про відкликання депутата Полтавської міської ради Юрія Бублика.

Голова ТВК Алла Назаренко зауважила, що супровідний лист, з яким передали рішення з'їзду має помилку, яка змусила членів комісії сумніватись.

«Члени комісії додивилися, що в уповноваженні Ігоря Скляра передати нам рішення від партії вказано, це імовірно друкарська помилка, 30 грудня 2022 року. Якби там було написано 2021 року, то взагалі б ніяких питань не виникало. Але члени комісії вирішили, що це неправильний документ, можливо це не помилка, можливо це щось підроблене. Тому будемо чекати — вони говорили, що нам надішлють це ж саме рішення листом. Ми будемо чекати цей документ, що там буде», — повідомила голова ТВК. poltavska-khvilia_xcwi/k4fop9J7g.jpeg

Фотокопія подання ВО "Свобода" до Полтавської ТВК

Голова фракції «Свободи» в міській раді Юліан Матвійчук вважає, що таке рішення ТВК — затягування процесу. Говорить, що ТВК не уповноважена розглядати помилки в супровідних документах. А причиною неголосування Матвійчук вважає не помилку, а прихильність більшості членів ТВК до нинішнього міського голови.

«Наразі вони знайшли невелику одруківку, при чому в документі, який ніяк не впливає на розвиток подій, по суті. Рішення з'їзду є, де все правильно написано. Для того, щоб швидше рішення з'їзду потрапило до міської ТВК, з'їзд вирішив делегувати Ігоря Скляра швидше доставити це повідомлення в Полтаву. І вже в цьому повідомленні прописали замість 30 грудня 2021 року, 30грудня 2022 року. По суті ніде в законі не прописано, що десь там може бути якась помилка в супровідному листі. Але вони вирішили — більшість прихильна до міського голови. Звичайно, що міський голова буде триматись за свого депутата Юрія Бублика — і вони прийняли рішення підстрахуватися допоки не прийде офіційне рішення з Києва, офіційним листом».

Юрій Бублик, відкликання, голосування, ТВК

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.