ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:47 25.12


Бублик вийшов зі "Свободи"

Народний депутат України Юрій Бублик опублікував заяву про вихід із лав ВО "Свобода". Причина - нібито авторитаризм у партії та його незгода з кадровою політикою.

"Свобода" суттєво різниться від інших політичних сил, - написав Бублик на своїй сторінці у Фейсбук. - Це єдина в Україні ідеологічна політична сила, яка дотримується своєї програми. Та поряд з тим, "Свобода" не є демократичною партією, "Свобода" - авторитарна партія. Як наслідок - керівників місцевих організацій обирають не члени партії, їх призначає голова партії за поданням місцевого вищестоящого керівництва", - пояснив нардеп.

За його словами, таким чином рядові члени, до яких він відносить і себе, не можуть впливати на кадрову політику партії.

"Вести активну виборчу компанію, агітувати за "Свободу", позичати у Сірка очі, червоніти перед громадою, брати якісь зобов'язання на себе - Бублик; координувати діяльність фракцій у місцевих радах, здійснювати кадрову політику, отримувати політичні дивіденти - так ми тут і самі справимося, зробимо, як скаже керівник обласної організації, коли повернеться із полювання. І добре, якщо Бублика хоч до відома поставили", - жаліється нардеп у заяві.

"Ми ж це вже проходили в 2014 році, коли "Свобода" була при владі. Недолуга кадрова політика на Полтавщині призвела до втрати рейтингу "Свободи". А полтавці мені й до сьогодні штрикають в очі "махніцькими". Ще декілька таких "перемог" і до Полтави хоч не повертайся. Тому, шановні полтавці, від сьогодні я припиняю своє членство у ВО "Свобода". Дістало!" - завершив свою заяву Юрій Бублик.

Нагадаємо, що Бублик став народним депутатом у 2012 році, а 2014-го року був обраний до Верховної Ради знову. Цього року на виборах міського голови Полтави він посів третє місце із результатом 14.4 відсотка (15 190 голосів). ВО "Свобода" у той же час на виборах до міськради набрала 14.29 відсотка голосів (11 022 голоси), до обласної - 8.33 відсотка (40 467 голосів).

Лесь ГАВРИЛОВ

політика, бублик, свобода, заява, полтава, нардеп

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.