ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 16.01


Будинки, підключені до критичної інфраструктури, вимикатимуть вручну

Влада вважає: від’єднання багатоквартирних житлових будинків від лінії критичної інфраструктури в ручному режимі допоможе зменшити обсяги споживання електроенергії на Полтавщині.

 

Про це повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева під час апаратної наради 16 січня.

"Головам громад, насамперед Полтави, Кременчука, де ми маємо багатоповерхову забудову і житлові будинки знаходяться на тих лініях, де є критична інфраструктура, необхідно провести роботу з головами ОСББ, керівниками управлінських компаній для того, щоб зробити самообмеження цих будинків. Інших варіантів я не бачу. Таку роботу проводить Івано-Франківськ. Вважаю доцільно у Полтаві й Кременчуці теж провести", – розповів Едуард Рева.

Вже цього тижня планують провести нараду щодо відключення електроенергії в багатоповерхівках у ручному режимі. Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін наголосив, що потрібно зустрітись з заступниками, або представниками ЖКГ громад та представниками обленерго. Разом обговорити проблемні моменти та вирішити, як можна організувати цю роботу.

"Розумію, що це покладається на відповідальність громад і ОСББ. Треба організувати це правильно, щоб були більш справедливі відключення і щоб у нас було якнайменше випадків, коли ми відключаємо на 4 години електроенергію, саме рахунком такого відключення. Я впевнений, що великі громади: Полтава, Кременчук, Горішні Плавні — зможуть відпрацювати якісно це питання. І ми зможемо досягнути того, щоб відключення були максимум по 2 години", – зазначив Дмитро Лунін.

Також Едуард Рева повідомив, що цього тижня Полтавщина має отримати 12 перших генераторів для теплоенерго. На початку лютого очікують генератори для водоканалів.

влада, війна, електроенергія, ЖКГ, багатоповерхівка

За темою:

  • На Полтавщині обмежують електроспоживання для промисловості
  • Полтавців закликали економити електроенергію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.