ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 14.08


Будівельники СМНК споруджують дзвіницю поряд із однією з найдавніших церков Полтави. ВІДЕО

Біля Вознесенської церкви у Полтаві споруджують нову дзвіницю. Кілька місяців тому, в день великого християнського свята Вознесіння Господнього, у Полтаві заклали наріжний камінь та капсулу в стіну нової дзвіниці.

Сам храм із давніх часів належав Полтавському Вознесенському жіночому монастирю.

За Катерини ІІ діяв приходський парафіяльний храм. Тут похована відома історична постать - Мотря Кочубей.

Після більшовицького перевороту 1917 року його закрили та перетворили на руїну.

На момент перестройки споруда була без даху і куполу, на якій тренувалися альпіністи. Вона виглядала жахливо. Ми її привели до ладу тут відбуваються богослужіння приходять люди, і це дуже важливо,

- зазначив Архієпископ Полтавський і Миргородський Филип.

Поблизу храму триває спорудження дзвіниці і парафіяльного будинку, де люди зможуть збиратися, спілкуватися як один з одним, так і зі священником.

Зі словами благословення та подякою будівельникам компанії СМНК архієпископ Филип у червні урочисто заклав капсулу в фундамент нової дзвіниці та висловив сподівання, що вона скоро збудується.

Представники ж будівельної компанії СМНК передали парафіянам унікальні ікони з побажаннями, що серце кожного знайде тут порятунок.

Це — не перший благодійний проект компанії СМНК. Раніше зазначалося про установлений ними благодійний майданчик, повідомляє SMNK Полтава.

SMNK, Полтава, благодійність, храм

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.