ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 16.03


Будівлю поліції Полтавщини штурмували представники "Нацкорпусу". ВІДЕО

Пізно ввечері 16 березня майже півтисячі представників "Національного корпусу" приїхали на акцію протесту до Полтави, щоби вирушити до Головного управління Нацполіції.

Представники Нацкорпусу, маючи питання до правоохоронців, які удень на Театральній площі затримали активістів, вийшли на мітинг.

Акція розпочалася близько 21:30 — до Полтави з’їхалися на підмогу місцевим представники організації зі східних областей країни, зокрема, з Харкова, Сум, Дніпра, Запоріжжя.

Вони вирушили до ГУ Національної поліції у Полтавській області.

Очільник обласного осередку Нацкорпусу Анатолій Шиян зазначив мету акції на сторінці Нацкорпусу Полтави у Facebook.

Ми вийшли на акцію на Театральну площу, аби отримати відповіді. Ми просто стояли перед сценою, нікого не провокуючи. Залишалося 10 хвилин до початку виступу Петра Порошенка, вилетіли "космонавти", всіх поклали, деяких хлопців затримали, є побої в них. Зараз усіх відпустили. Але ми хочемо тепер зрозуміти, за що та які закони ми порушили

 — написав він.

Трансляцію з місця конфлікту вело Полтавське ТВ:

До протестуючих вийшли  Денис Захарченко, заступник керівника ГУ Нацполіції в Полтавській області та керівник розшуку Віталій Шиян, які вибачились за дії своїх підлеглих, обіцяли розібратись, чи є порушення у діях поліції й провести розслідування.

Представники Нацкорпусу та Нацдружин викрикували, що контролюватимуть розслідування також. 

Нагадаємо, сутичка сталася на Театральній площі близько 14:00 під час візиту до Полтави Президента України Петра Порошенка.

Націоналісти проводили акцію "Свинарчуків за грати". У рамках акції група молодих людей закидала правоохоронців м’якими іграшками поросят.  

Нацкорпус, протест, поліція, затримання, скандал, конфлікт

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.