ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:01 11.02


З обласного бюджету профінансують ремонт тубдиспансеру лише на 10 відсотків від потреби

Протягом 2016 року для ремонту протитуберкульозного закладу в Полтаві потрібно буде ще майже 28 мільйонів. Із обласного бюджету має надійти лише два мільйони 750 тисяч гривень, але й їх ще не виділили.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький повідомив про черговий етап фінансування "будівництва п'ятирічки" - так жартома полтавці називають спорудження обласного тубдиспансеру, яке розпочалося ще у 2011 році.

За даними Пісоцького, спорудження важливого медичного об'єкта відбувається на умовах співфінансування "дев'яносто до десяти відсотків" – з державного та обласного бюджетів відповідно на загальну суму в 27 мільйонів 750 тисяч гривень.

25 мільйонів виділив Державний фонд регіонального розвитку, два мільйони 750 тисяч – це кошти з обласного бюджету,

- зазначив чиновник.

Але обласні 10 відсотків ще не затверджені, питання буде розглядатися на наступній сесії Полтавської облради.

Нагадаємо, будівництво нових корпусів та ремонт старих приміщень Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру на 350 ліжок тривають багато років. У 2011-му була здана перша черга, після чого довелося ліквідувати багато недоробок. Станом на 2013 рік загальна кошторисна вартість спорудження тубдиспансера склала понад 204 мільйони 200 тисяч гривень, а тривалість будівництва мала бути не більше трьох років.

У планах обласної влади – перевести лікування всіх хворих на туберкульоз до Полтави, ліквідувавши відповідні заклади у районах. Наразі ж фтизіатри надають допомогу тим, хто її потребує, в спеціалізованих закладах обласного значення у Кременчуці, Лубнах, Опішні, Веприку, Гадячі, Великих Сорочинцях, а також у 25 фтизіатричних кабінетах та чотирьох туберкульозних відділеннях ЦРЛ області.

Анна СОЛТОВСЬКА

Пісоцький, тубдиспансер, диспансер, туберкульоз, довгобуд, будівництво, фінансування, бюджет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.