ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 20.08


Будівництво спорткомплексу в авіамістечку Полтави знову зупинили

Попри те, що спорткомплекс на вулиці Петра Юрченка будують вже 13 років, у Полтаві планували звести Палац спорту.

У 2021 році Полтавська область планує отримати державну субвенцію і почати будівництво. Депутати обласної ради підтримали ініціативу.

 

Це – спорткомплекс в Авіамістечку. Його будівництво триває вже 13 років. На паспорті об'єкта вказаний кінцевий термін будівництва – грудень 2020 року. Однак, будівельні роботи наразі не проводять.

"Немає фінансування. Краще вам запитати керівництво області або Департамент будівництва", – сказав генпідрядник Володимир Швайковський.

Загалом на будівництво вже витратили понад 82 мільйони гривень.

Всередині квітня Департамент будівництва, містобудування та архітектури оголосив закупівлю на коригування проєкту будівництва спортивного комплексу. Закупівлю виграло товариство "Неоінжинирівнг". Пропозиція 953 тисячі гривень.

Щодо будівництва спорткомплексу на вулиці Петра Юрченка, в Департаменті впродовж дня коментар не надали.

"Якщо вам це цікаво, то надішліть запит офіційно і я Вам надам відповідь", – наголосив виконувач обов'язків директора Департаменту будівництва Полтавської ОДА Олександр Слободян.

Попри те, що цей спорткомплекс недобудований, полтавці ще планують його добудувати 

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова обласної держадміністрації. У повідомленні зазначено, що область потребує сучасний багатофункціональний Палац спорту.

3 червня на черговій сесії Полтавської обласної ради розглянули це питання.

"Передбачити кошти Департаменту освіти та науки на виготовлення проєкту спортивної споруди "Палац спорту" у місті Полтава в розмірі 650 тисяч гривень".

Нагадаємо, у спорткомплексі хочуть розмістити універсальний тренувальний зал для багатьох спортивних ігор, конференц-зал на 100 осіб та трибуни, які вміщуватимуть до півтори тисячі глядачів, повідомляє PTV Полтавське Телебачення

спорткомплекс, будівництво, авіамістечко

За темою:

  • У Полтаві хочуть збудувати спортивно-реабілітаційний комплекс
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.