ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:25 07.11


Бурова компанія з російськими власниками виграла тендери в ПАТ "Укргазвидобування"

ТОВ "Ендейвер", яке входить у групу "Prime Endevour Limited" із офісом в Москві, в 2016 році виграло тендери державної компанії "Укргазвидобування" на загальну суму 2 мільйони 395 тисяч 930 гривень.

Зокрема, 5 травня 2016 року "Ендейвер" виграв тендер на поставку семи наборів скреперів для обсадних колон на суму 295 тисяч 930 гривень. 7 липня 2016 року товариство виграло ще один тендер на поставку ПАТ "Укргазвидобування" два долота імпрегованих на суму 2 мільйони 100 тисяч гривень.

У 2014 році товариство розпочало буріння дев’яти газових свердловин на території Мачухівського і Семеренківського родовищ Полтавської області. Станом на сьогодні завершено п’ять свердловин. Варто відзначити, що спеціальні дозволи на розробку Мачухівського і Семеренківського родовищ терміном до 2034 року має єдина компанія – ПрАТ "Нафтогазвидобування", яка входить до холдингу ДТЕК Ріната Ахметова. Тож, скоріше за все, "Ендейвер" був найнятий у якості субпідрядника по буровим роботам.

Засновниками ТОВ "Ендейвер" є маловідомі фірми "ПРАЙМ ІНДЕЙВЕ ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД" з Кіпру і "ЦИНМЕР ХОЛДІНГС ЛТД" із Віргінських островів. Компанія входить у групу "Prime Endevour Limited" і має представництва у містах Москва, Полтава і Лімасол (Кіпр), а також виробничі бази у Полтаві, Лімасолі, а також у російських містах Сургут, Ноябрськ, Астрахань, Нижньовартовськ.

Однак кінцевими власниками "Ендейверу" являються громадяни Російської Федерації: Курносов Костянтин Євгенійович, Кирилюк Сергій Георгійович та Малютін Денис Володимирович. Це підтверджується витягом із реєстру юридичних осіб Федеральної податкової служби Росії станом на 4.11.2016 року. Адреса реєстрації: м.Москва, проїзд Солов’їний 2, офіс 1.

Як стало відомо раніше, на даному підприємстві працює Дмитро Піддубний, син директора департаменту екології і природних ресурсів Полтавської ОДА Ігоря Піддубного. У 2015 році Дмитро Піддубний отримав від ТОВ "Ендейвер" 181 тисячу 204 гривні заробітної плати.

газ, видобування, Ендейвер

За темою:

  • Полтавцям оприлюднили ціну на газ для побутових споживачів
  • У крадія газу на Полтавщині відсудили 110 тисяч гривень
  • У центрі Полтави горів супермаркет
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.