ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 19.08


"BVS-Cup": нічия у матчі фаворитів

Минулої неділі на Павленках відбулися поєдинки третього туру міні-футбольного турніру "BVS-Cup". Центральний матч ігрового дня між "Подолом" та "Нафтогазом" подарував численним уболівальникам видовищну гру, інтригу до останніх секунд та бойову нічию.

3 тур 

18 серпня

"Подол" – "Нафтогаз" – 6:6
Голи: Потапенко-2, Мудрий-2, Корольов-2 – Мілько-3, Гасенко-2, Томенко.
Попередження: Потапенко (П) – Томенко, Гасенко (Н).

"Фенікс" – ФК "Ворскла-Опішня" – 4:2
Голи: Плужник-3, Парака – Слинько, Визір.

"Южрайон" – СК "Полтава" (U-17) – 5:4
Голи: Демчук-2, В. Каренгін, Підлісний, Тининик – Овсянніков-2, Кузнєцов, Комишан.

"СтандартБудУкраїна-Арсенал" – "Аякс" – 1:9
Голи: С. Матяш – Авдєєв-4, Супрун, Бодник-3, Середа.

OSG – "Дальні острови" – 3:12
Голи: Книш-2, Малік – Федорінов-4, Дорошенко-5, Устенко-3.
Вилучення: Непийко (ДО).

"Ворскла-АТО" – "ЕLDORADO" – 3:4
Голи: О. Бондаренко, Алєксєєв, Бахмач – Сорокін, Верблюд, Сеневіт, Половенко.

КАЛЕНДАР ІГОР

4 тур
25 серпня

10:00 Нафтогаз - Аякс
11:00 СК Полтава (U-17) - Стандарт Буд Україна-Арсенал
12:00 ФК Ворскла-Опішня - Ворскла-АТО
13:00 Подол - Фенікс
14:00 Дальні Острови - Южрайон
15:00 ELDORADO - OSG

5 тур
1 вересня

10:00 Фенікс - Нафтогаз
11:00 Ворскла-АТО - Подол
12:00 OSG - ФК Ворскла-Опішня
13:00 Аякс - СК Полтава (U-17)
14:00 Стандарт Буд Україна-Арсенал - Дальні Острови
15:00 Южрайон - ELDORADO

6 тур
8 вересня

10:00 Нафтогаз - СК Полтава (U-17)
11:00 ФК Ворскла-Опішня - Южрайон
12:00 Подол - OSG
13:00 Фенікс - Ворскла-АТО
14:00 Дальні Острови - Аякс
15:00 ELDORADO - Стандарт Буд Україна-Арсенал

7 тур
15 вересня

10:00 Ворскла-АТО - Нафтогаз
11:00 OSG - Фенікс
12:00 Южрайон - Подол
13:00 Стандарт Буд Україна-Арсенал - ФК Ворскла-Опішня
14:00 СК Полтава (U-17) - Дальні Острови
15:00 Аякс - ELDORADO

8 тур
22 вересня

10:00 Нафтогаз - Дальні Острови
11:00 ФК Ворскла-Опішня - Аякс
12:00 Подол - Стандарт Буд Україна-Арсенал
13:00 Фенікс - Южрайон
14:00 Ворскла-АТО - OSG
15:00 ELDORADO - СК Полтава (U-17)

9 тур
29 вересня

10:00 OSG - Нафтогаз
11:00 Южрайон - Ворскла-АТО
12:00 Стандарт Буд Україна-Арсенал - Фенікс
13:00 Аякс - Подол
14:00 СК Полтава (U-17) - ФК Ворскла-Опішня
15:00 Дальні Острови - ELDORADO

10 тур
6 жовтня

10:00 Подол - СК Полтава (U-17)
11:00 Фенікс - Аякс
12:00 Ворскла-АТО - Стандарт Буд Україна-Арсенал
13:00 OSG - Южрайон
14:00 ФК Ворскла-Опішня - Дальні Острови
15:00 Нафтогаз - ELDORADO

11 тур
13 жовтня

10:00 Южрайон - Нафтогаз
11:00 Стандарт Буд Україна-Арсенал - OSG
12:00 Аякс - Ворскла-АТО
13:00 СК Полтава (U-17) - Фенікс
14:00 Дальні Острови - Подол
15:00 ELDORADO - ФК Ворскла-Опішня

Додаткові файли:
03. Станом на 19.08.19 р.).docx

спорт, міні-футбол, аматори

За темою:

  • Лідери футбольного чемпіонату області здобули чергові перемоги
  • Городинець виборов "срібло" чемпіонату Європи зі стрільби
  • Дві команди з Полтавщини зіграли перші матчі 1/8 фіналу аматорського Кубка країни
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.