ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:43 24.12


Бюджет області-2016 не є чернеткою або конспектом

Сьогодні на другій сесії обласної ради депутати без ейфорії прийняли бюджет Полтавщини на 2016 рік

Проект документу викликав багато критики і нарікань з боку депутатів від різних політичних сил. Але оскільки ця сесія органу місцевого самоврядування була останньою в цьому році, вони не могли залишити Полтавщину без головного фінансового документу на невизначений період. Про це та інше говорили на брифінгу обласні чиновники після закриття сесії облради.

Так, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зазначив, що бюджет ґрунтується на реальних показниках економіки області і не є ні чернеткою, ні конспектом. А голова ОДА Валерій Головко вважає, що зміни до нього будуть внесені після того, як депутати ознайомляться з діючими програмами та працюючими об’єктами.

Начальник Департаменту ОДА Павло Кропивка заявив: бюджет області збільшився на 800 млн. грн. проти попереднього періоду, і складе 4.5 млрд. грн. Головний фінансовий документ області чиновники ще будуть доопрацьовувати. А після здачі річного звіту-2015 залишки перерозподілять на цьогорічні видатки. Цікаво, що при цьому пан Кропивка не зазначив важливу річ: додаткові кошти у казні з’явилися не за рахунок зростання економіки, а за рахунок інфляційних процесів.

Нагадаємо, проект бюджету Полтавської області на 2016 рік написали «за дві доби».

 

Анна СОЛТОВСЬКА

Разное, брифинг, Головко, бюджет

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.