ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 08.08


"Бюджет участі-2020": термін подачі ініціатив продовжено

Приймати заявки на участь будуть до 30 серпня 2019 року. Відповідне рішення прийняли у міськраді на черговому засіданні робочої групи з питань партиципаторного бюджетування.

Першочергово під час засідання голова робочої групи Олександр Глазов повідомив про продовження терміну подачі проектів "Бюджету участі" на 2020 рік.

"Полтавці мають великий суспільний інтерес до "Бюджет участі". Чимало проектів уже подано на конкурс, але є і такі, що ще перебувають на авторському доопрацюванні. І, зважаючи, на численні звернення містян ми вирішили продовжити термін подачі ініціатив до 30 серпня поточного року. І, зважаючи, на численні звернення містян ми вирішили продовжити термін подачі ініціатив до 30 серпня поточного року, аби всі охочі мали змогу подати свої ідеї",

– розповів Олександр Глазов.

Після закінчення терміну подачі проектів, розпочнеться етап перевірки проектів експертною групою, далі – оприлюднення проектів на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету у розділі "Бюджет участі", які пройшли перевірку, наступні пункти реалізації стосуються жеребкування, підготовки до голосування, та власне голосування. 

Заключним етапом є підведення підсумків та оголошення переможців.
 

суспільство, бюджет участі

За темою:

  • У Полтаві минулого тижня на світ з'явилися 69 малюків
  • У Полтаві побили громадського активіста
  • У Полтаві презентували виставку картин загиблого воїна Боняківського
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.