ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 13.08


Час іде, а "Коффішка" стоїть на місці

Термін дозволу на розміщення тимчасової споруди посеред історичного центру Полтави, закінчився ще 10 серпня. Однак, замість демонтажу, власник запропонував міській владі змінити місце розташування кіоску.

МАФ, який стоїть прямо посеред пішохідної вулиці в історичному центрі міста, власники мали б самотужки демонтувати до 10 серпня, через те, що строк дозволу на розміщення закінчився, повідомляє Poltavske.tv.

"Надійшла заява з проханням розглянути можливість зміни місця розташування цієї споруди. Яке рішення буде прийнято, буде відомо після комісії. Поки що демонтажу не буде. Коли відбудеться комісія, я ще не готова сказати",

– розповіла Тетяна Юрченко, голова комісії з питань розміщення тимчасових споруд.

А ось на думку архітектора ідея такої кав'ярні гарна, хоча місце розташування зовсім недоречне, через те, що за задумом першого архітектора Полтави вулиця Соборності має повністю проглядатися, від Свято-Успенського собору й до Монумента Слави.


"Такий об'єкт надає комфортності перебування й взагалі сенсу тим територіям, на яких вона розміщується, – це якщо ми говоримо у відриві від місця розташування. "Коффішка" на початку пішохідної частини вулиці Соборності не має права на існування взагалі як явище",

– зазначила архітекторка Ірина Особік.

Позицію власника щодо ситуації з кіоском озвучив голова організації "Підприємці Полтавщини" Євген Дикань:

"Власник цього закладу допомагає місту: ми робимо дитячі майданчики, прибираємо Полтаву. Це найбільш насичена вулиця Полтави, тому переміщення цієї торговельної точки позначиться на прибутку."


 

МАФ, споруди, кіоски, демонтаж

За темою:

  • Фонтани запрацюють після завершення карантину
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.