ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 19.11

P


Час шукати квартири для Нового року: скільки коштуватиме добова оренда в Полтаві

Не дивлячись на те, що поки Полтавщина знаходиться в "оранжевій" карантинній зоні, прогнози невтішні. До новорічних свят, скоріше за все, буде введено "червоний" рівень небезпеки. Це накладе певні обмеження, в тому випадку на проведення масових заходів і роботу закладів громадського харчування. Тож новорічні свята будемо вдома. Наприкінці року зростає попит на оренду квартир для Нового року. Скільки коштуватиме зняти квартиру на Новий рік в Полтаві, розповіли менеджери порталу подобової оренди Apartila.

Чи будуть захмарні ціни?

Туристична галузь переживає не найкращі часи, тому захмарних цін очікувати не варто. Але вартість оренди буде значно вища за звичайну і очікувано починатиметься від 1500 гривень на добу. Якщо ви бажаєте забронювати квартиру, то починайте шукати вже зараз. Зазвичай найкращі варіанти вже за місяць до свят зайняті. Особливість новорічної оренди у тому, що квартиру вам здадуть не на одну добу, а на 2-3 мінімум: з 31 грудня по 2 або 3 січня. Тож розраховуйте одразу свої фінансові можливості.

Які вимоги власників до "святкових" гостей?

Оренда, під час якою будуть масові веселощі в закритому приміщенні, пов’язана з певними ризиками. Може початися пожежа через необережність, розбитися вікно або якась техніка. Тому не кожен власник погоджується прийняти компанію. А який погоджується, висуває ряд вимог:

  • По-перше, грошова застава мінімум у розмірі добової оренди квартири.
  • По-друге, один чи декілька гостей повинні залишити власнику якийсь документ, який посвідчує їх особу. На всяк випадок.
  • По-третє, з вами можуть підписати угоду, в якій буде окреслено, що і скільки в квартирі коштує і умови відшкодування можливих збитків.

Якщо ви вмієте поводити себе, то все буде гаразд. Випадки відшкодування збитків дуже рідкісні і зазвичай це якісь несуттєві речі: розбитий стакан або зірвана поличка у вітальні.

житло, оренда, квартира, свято

За темою:

  • Полтавці планують побудувати житло для переселенців
  • У Кременчуці планують збудувати житло для переселенців
  • На Полтавщині планують збудувати для переселенців дві тисячі квартир
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.