19:43 01.11

Чемпіон Полтавщини з футболу визначиться 4 листопада

Чемпіон Полтавської області з футболу-2017 серед аматорів визначиться в останньому турі, матчі якого відбудуться 4 листопада, в суботу. Лідер - "Олімпія" з Савинців удома прийматиме аутсайдера - "Інваспорт".

27 тур. 1 листопада

Лубни — Рокита — 0:5 (Місяйло-3, Мороз, Семука). Кращий бомбардир чемпіонату Андрій Місяйло відкрив рахунок із сумнівного пенальті, призначеного наприкінці першого тайму. А в другому гості довели справу до перемоги, забивши два з чотирьох голів уже в компенсований арбітром час.

Колос — Олімпія — 1:0 (Шевченко). Центральний матч туру приніс непросту перемогу Лазіркам. Уже на першій хвилині гри "Олімпія" заробила право на пенальті, але не реалізувала шанс - воротар "Колоса" Ілля Саух парирував удар Олаволе Фабунмі. Переможний гол забив Валентин Шевченко, але його може не вистачити для перемоги в чемпіонаті. Все наразі в руках футболістів із Савинців, яких в останньому турі влаштовує навіть домашня нічия.

Матч Динамо (Решетилівка) — ДЮФШ Ворскла перенесено на 2 листопада.

Турнірне становище команд-лідерів: 1. Олімпія - 59 (23). 2. Колос - 57 (23). 3. Рокита - 41 (23).