ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:42 09.11


Через аварію без газу лишилися Хорол та понад 25 населених пунктів Полтавщини

8 листопада на газопроводі високого тиску Лубенського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів (філія управління магістральних газопроводів "Київтрансгазу" ПАТ "Укртрансгазу") сталася аварія.

Як повідомляє прес-служба "Полтавагазу", тимчасово без газу лишилися Хорол та понад 25 сіл області.

Як зазначають фахівці Лубенського ЛВУМГ, на даний момент аварія вже локалізована.

Наступний етап – проведення фахівцями ПАТ "Полтавагаз" заходів щодо підготовки як системи газопостачання, так і об’єктів споживачів до пуску газу згідно вимог Правил безпеки систем газопостачання.

Через аварійну ситуацію вже добу без газопостачання залишилися близько 9 тисяч абонентів, соціальні та промислові об’єкти, дитячі садочки і школи, лікувальні та бюджетні установи у Хоролі та районі.

ПАТ "Полтавагаз" повідомляє: залучено максимальну  кількість фахівців для виконання відповідних робіт по усуненню наслідків.

Про терміни відновлення газопостачання повідомлять додатково. 

Відомо, що аварія трапилася внаслідок польових робіт поблизу села Новачиха, коли великогабаритною технікою було пошкоджено магістральний газогін високого тиску.

А міський голова Хорола Сергій Волошин на свій сторінці у Фейсбуку анонсував мешканцям ще й відключення води на завтра, 10 листопада.  
 

Полтавагаз, споживач, аварія,

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.