ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 25.07


Через два тижні полтавці планують змінити секретаря міської ради

Секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов повідомив, що отримав пропозицію депутатів після повернення з Болгарії і планує скористатися двома тижнями для скликання сесії.

Більшість депутатів заявили, що хочуть зняти його з посади.

Про це він розповів на брифінгу 24 липня.

На запитання про дату нової сесії, Андрій Карпов повідомив, що отримав пропозицію депутатів і нині розглядає її. Точної дати засідання ще немає, але вона має з'явитися не пізніше 4 серпня:

«Маю 2 тижні. Скликатиму або раніше, бо по закінченню періоду. Я призначу сесію у 14-денний термін. … Головне, що попри політичну кризу ПМР, мені вдалося провести велику кількість сесій і виконкомів і протягнути питання військових. 350 млн грн ми відправили на допомогу військовим».

7 липня стало відомо, що 24 представники чотирьох фракцій та позафракційні депутати вирішили ініціювати засідання, де змінять секретаря Полтавської міської ради.

Депутати подали до міської ради документи, з вимогою до Андрія Карпова скликати сесійне засідання, щоб обрати нового тимчасово виконуючого обов’язки голови Полтавської громади – секретаря міськради. Основна кандидатура – Катерина Ямщикова

Цю ідею підтримали представники фракцій:

  • «Слуга народу (Сергій Іващенко, Юрій Бражник та подружжя Ямщикових);
  • «За Майбутнє»;
  • «Рідне місто»;
  • «Свобода»;
  • позафракційні депутати ексОПЗЖ.

Військовослужбовиця і депутатка Катерина Ямщикова повідомила ЗМІСТу, що поки утримується від коментарів й вважає, що зарано коментувати майбутнє голосування про її призначення.

 «За Майбутнє», «Рідне місто» і Катерина Ямщикова у Полтаві можуть створити нову коаліцію.  


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.