ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:43 05.12


Через епідемію застуди карантин оголосили в Горішніх Плавнях та Гадяцькому районі

У Полтавській області зафіксували перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ майже на 20 відсотків. У двох адміністративних одиницях закрили навчальні заклади на карантин.

Про це УНН-Центр повідомив завідувач відділу епідеміологічних досліджень Полтавського обласного лабораторного центру Андрій Байбарза.

Згідно з останньою інформацією, у Полтавській області рівень захворюваності на ГРВІ перевищує епідпоріг у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях та в Гадяцькому, Козельщинському, Кобеляцькому районах. Епідпоріг поки що перевищено до 20 відсотків

− зауважив Байбарза.

Через це в Гадяцькому районі в усіх навчальних закладах ввели карантин. Те ж саме - у Горішніх плавнях відзавтра і до окремого розпорядження.

За даними ДУ "Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України", в області за 48-й тиждень року захворіло близько 10,5 тисячі осіб, показник захворюваності склав 727,1 на 100 тисяч населення. Дітей захворіло понад сім тисяч (67,5 відсотка захворілих), показник захворюваності – 299,2 на 100 тисяч дітей.

хвороба, епідемія, ГРВІ, застуда

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.