ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:45 06.03


Через малу приватизацію область залучила понад 90 мільйонів

За рахунок приватизації державного майна на Полтавщині до державного бюджету торік залучили понад 90 мільйонів гривень.

 

Із вересня 2022 року в Україні розблоковано процедуру малої приватизації за новими правилами. Приватизація в області триває. За минулий рік успішно проведено 10 онлайн-аукціонів, а до державного бюджету залучено 90,8 млн грн. Про це повідомила начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Ірина Смірнова 6 березня на апаратній нараді в Полтавській ОВА.

"Найбільший об’єкт, приватизований у Полтавській області, – єдиний майновий комплекс державного підприємства "Жовтневий спиртовий завод" у Карлівці. Залучення коштів від приватизації цього активу становить понад 85 мільйонів гривень. Сума зарахована до державного бюджету", – розповіла пані Смірнова. 

За її словами, протягом 2022 року було проведено 33 онлайн-аукціони з передачі в оренду державного майна. 

"Регіональне відділення здійснювало контроль за укладеними договорами, загальна кількість яких – 453, у тому числі 278 – комерційних, 175 – бюджетних. Загалом протягом минулого року до державного бюджету від оренди надійшло понад 22 мільйони гривень", – зауважила Ірина Смірнова. 

Станом на початок року в управлінні Регіонального відділення перебуває 227 одиниць державного майна, що розташоване на території Полтавської області.

Протягом 2023 року Регіональне відділення планує провести щонайменше 43 онлайн-аукціони з малої приватизації. Всі інвестиції, залучені до державного бюджету, спрямовують на підтримку ЗСУ та обороноздатність держави.

приватизація, держмайно, аукціон, влада, ОВА, гроші, бюджет

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.