ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:18 12.09


Через масове отруєння школярів у Пирятинському ліцеї закриють харчоблок

Депутати міської ради Пирятина з'ясували причини масової госпіталізації учнів молодших класів Пирятинського ліцею. Через незадовільні умови санітарної гігієни харчоблок у закладі закриють та переобладнають.

Як повідомляє сайт Пирятину, на засіданні депутатських комісій  завінфекційним відділенням Пирятинської центральної районної лікарні Алла Криворучко повідомила, що з 6 вересня до лікарні звернулося 11 учнів молодших класів Пирятинського ліцею з ознаками захворювання на гострі кишкові інфекції. Зараз всі діти виписали з лікарні.

Комісія провела ретельну перевірку харчоблоку, його персоналу, зробила відбір проб для санітарно-мікробіологічного дослідження води, продуктів харчування, готових страв, змиви з одягу, рук, інвентарю та обладнання.

Результати аналізів показали, що захворювання дітей були викликані різними видами збудників, зокрема, кишковою паличкою.

Небезпечні мікроорганізми виявили у деяких готових стравах та змивах. За висновком фахівців, швидше за все, причиною спалаху кишкових інфекцій серед учнів стало порушення персоналом харчоблоку санітарних норм і правил особистої гігієни.

Згідно з розпорядженням міського голови  роботу харчоблоку Пирятинського ліцею зупинено, а Дерспоживслужба направила припис про його повне закриття і переобладнання та позапланову перевірку інших навчальних закладів.

Крім того, персоналу шкільних їдалень та керівникам навчальних закладів Пирятинського району поставлено вимогу неухильно дотримуватися вимог санітарного законодавства, ретельно перевіряти наявність  супровідних документів на продукти харчування та звертати увагу на  їх належне транспортування.
Пирятин, отруєння, діти, харчоблок

За темою:

  • Кременчужанка покінчила з життям, надихавшись газу
  • Кременчужанин потрапив до лікарні із гострим отруєнням
  • Малюк з’їв протруєне насіння на Решетилівщині
  • Топ-5 за тиждень :