ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:13 02.02


Через Полтаву їздитиме двоповерховий поїзд "Шкода"

З 12 лютого "Укрзалізниця" призначила курсування швидкісного двоповерхового поїзда "Інтерсіті" сполученням Харків-Київ. Це буде двоповерховий поїзд "Шкода" і до кінця березня він ходитиме через Полтаву.

З 12 лютого по 25 березня ПАТ "Укрзалізниця" призначило курсування денного швидкісного поїзда Інтерсіті № 785/786 Харків-Київ складом електропоїзда Skoda, який вводиться в експлуатацію після планового ремонту. Наразі поїзд введено в графік руху на зазначений період для вивчення пасажиропотоку на цьому напрямку.

Так, електропоїзд Skoda курсуватиме по п'ятницях, неділях та середах. Відправлення з Харкова о 06:45 та прибуття до Києва о 14:24. Зворотно з Києва Skoda відправлятиметься о 15:00 та прибуватиме до Харкова о 22:29. Поїзд зупинятиметься в Полтаві, Кременчуці, Знам'янці та на станції ім. Т. Шевченка.

Квитки на цей поїзд можна придбати попередньо максимум за 10 діб до відправлення поїзда.

Нагадаємо, електропоїзд Skoda виробництва "Skoda Vagonka a.s." (Чехія) знято з експлуатації для проведення планового поточного ремонту в листопаді 2014 року, який завершено 20 січня 2016 року.

Другий електропоїзд Skoda з березня 2015 року був також відставлений від експлуатації для проведення планового поточного ремонту, який заплановано на січень-травень цього року.

Технічне обслуговування та ремонт електропоїздів Skoda здійснюється фахівцями електровозного депо Харків-Головне, які попередньо пройшли відповідне навчання.

Чеські двоповерхові електропоїзди Skoda почали курсувати на залізницях України в травні 2012 року.

Лесь ГАВРИЛОВ

поїзд, Шкода, Інтерсіті, залізниця

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.