ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 17.02


Через війну кожен п’ятий українець знаходиться під загрозою психічних розладів

Минулоріч 12 тисяч жителів Полтавщини скористалися послугами сімейних лікарів із надання психологічної допомоги.

 

Перший заступник Полтавської ОВА Богдан Корольчук та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Ющенко побували з робочою поїздкою у Великобагачанському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

У межах поїздки вони ознайомилися з роботою закладу, зустрілися з сімейними лікарями та медичними працівниками, обговорили інтеграцію послуги з ментального здоров’я на рівні первинної медичної допомоги, надання допомоги пацієнтам у сфері психічного здоров’я.

 — У Полтавській області близько 3500 працівників пройшли навчання за програмою. І нині сімейні лікарі надають допомогу пацієнтам, можуть швидше зрозуміти причини – це розлади психічні, чи розлади сну тощо, – розповів Богдан Корольчук. – Це дієве навчання, що допомагає швидше діагностувати хворобу, вирішити її в сімейного лікаря чи спрямувати до профільного фахівця. Полтавщина активно включилася в роботу і масштабує проєкт, щоб кожен із сімейних лікарів міг надати психічну допомогу.

Регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Ющенко розповіла, що через війну кожен п’ятий українець знаходиться під загрозою однієї із форм психічного розладу. Ці висновки зроблені за оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я.

здоров'я, медицина, психіка, війна, допомога

За темою:

  • На Полтавщині виявили три випадки кашлюку
  • В області зафіксували новий випадок сказу
  • Серед полтавців почастішали випадки хвороби Лайма
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.