ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 13.01


Через звільнення Котов судитиметься з Шамотою і виконкомом міськради

Колишній керівник управління охорони здоров'я Полтавської міськради Сергій Котов намагається через суд поновитися на посаді, а також стягнути свій середній заробіток за час вимушеного прогулу. 

 

Позовну заяву Сергія Котова зареєстрували в Полтавському окружному адмінсуді у четвер, 9 січня. Про це стало відомо з порталу "Судова влада".

Відповідачами у справі виступають: департамент охорони здоров'я та соціального розвитку міськвиконкому, виконавчий комітет міськради та її секретар Олександр Шамота. Суддею у справі буде Наталія Алексєєва, повідомляє Зміст.

11 грудня 2019 року стало відомо, що Сергія Котова позбавили посади у виконавчому комітеті Полтавської міської ради, хоча мав би працювати до 31 грудня.

Сергій Котов очолив управління охорони здоров'я понад десять років тому — ще за часів мерства Андрія Матковського. Його скоротили у зв'язку зі створенням департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку.

Днями Полтавська міськрада оголосила конкурс на очільників двох новостворених департаментів – департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку та департаменту культури, молоді та спорту. Відомо, що на посаду директора департаменту охорони здоров'я змагатиметься заступниця начальника міського управління охорони здоров'я Вікторія Лоза. Про наміри взяти участь у конкурсі заявив також і голова Соціалістичної партії України, політик Сергій Чередніченко.

суд, влада, міськрада, медицина, Сергій Котов, скандал

За темою:

  • Третю поліклініку об'єднали з лікарнею. Працівників обіцяють не чіпати
  • Ще вісім мільйонів з обласного бюджету пішли на потреби людей
  • Центри надання адмінпослуг працюють у всіх тергромадах Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.