ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 13.03


Чергове засідання щодо різанини біля "газетної арки" пройде 26 березня

13 березня суд фактично не відбувся через відсутність за станом здоров'я потерпілого Олекси Коби та адвоката обвинуваченого Анатолія Прядка — Максима Дашка.

На початку засідання в Октябрському райсуді оголосили про клопотання потерпілого, ветерана війни на сході країни Олекси Коби щодо перенесення засідання у зв'язку з його відсутністю за станом здоров'я. Також подав клопотання адвокат обвинуваченого, який не зміг бути присутнім через хворобу дитини.

Прокурори та адвокати не заперечували та перенесли слухання на 10:00 26 березня.

Прокурор Руслан Пічугін подав клопотання щодо продовження дії запобіжного заходу для обвинувачуваних, оскільки попередньо призначений термін добігає кінця.

Суддя Анатолій Савченко задовольнив це клопотання щодо обрання міри запобіжного заходу причетним до кривавих дій біля "арки" —  обвинуваченим продовжили ще на два місяці домашній арешт — до 21 травня.

На минулому засіданні у суд не змогли переглянути відеодокази через несправність техніки.

Нагадаємо, охоронців Анатолія Прядка та Євгена Усенка обвинувачують у заподіянні тілесних ушкоджень активістам Олександру Кобі та Дмитру Юденку, які прийшли на акцію протесту проти забудови арки газетного ряду 5 квітня.  

арка, скандал, різанина, суд

За темою:

  • "Кривава арка": обвинувачуваним продовжили домашній арешт
  • У Полтаві експонують ескізи марки і конверта з космонавтом Береговим. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :