ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 24.01


Черговий "Meridian Poltava" відбудеться на початку червня

Організатори анонсували проведення ІІІ Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Poltava" 5-7 червня 2020 року. Традиційно до участі запросять відомих шведських і українських літераторів.

 

Команда фестивалю націлена дивувати відвідувачів і планує запрошувати нових гостей, додавати цікаві локації, експериментувати з форматами зустрічей.

"Третій фестиваль – це вже певний міжнародний бекґраунд та локальна історія, своєрідний етап і маленький ювілей. Як організатори, ставимо собі нові цілі на Meridian Poltava 2020. Через підготовку й безпосередньо фестивальні події, хочемо створювати нові літературні сенси, розвивати потенціал місцевості та самосприйняття громади. Тож запрошуємо полтавців і гостей із інших регіонів розпочати фестивальне літо саме з Полтави!", – сказав Олександр Ткаченко, директор Міжнародного поетичного фестивалю.

Протягом двох минулих фестивалів організаторам вдалося провести 47 різних подій у 30 місцях за участі 58 митців зі Швеції та України. Загальна цифра відвідувачів двох заходів – понад 15 тисяч.

Нагадаємо, що "Meridian Poltava" – фестиваль сучасної шведсько-української поезії. Це триденна культурологічна прогулянка Полтавою, Решетилівкою та полем Полтавської битви із зупинками в місцях, які репрезентують регіон, для поетичних читань та перформансів.

Міжнародний поетичний фестиваль "Meridian Poltava" відбувається за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради і Посольства Швеції в Україні.

культура, фестиваль, поезія, Швеція

За темою:

  • У Полтаві вшанували пам'ять Софії Русової
  • Вакарчук оголосив про два концерти на Полтавщині у квітні
  • Вийшов фільм Нестулі про скарб хана Кубрата
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.