ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 28.12


Чеснаков залишається грати у "Ворсклі"

Один із лідерів полтавської "Ворскли", капітан команди Володимир Чеснаков заявив про своє бажання продовжити кар'єру в полтавському клубі. Незалежно від розміру зарплати, яку йому запропонують.

Починаючи з 2006 року Володимир Чеснаков вірою і правдою служить полтавській "Ворсклі" і тепер, коли в клубі настали важкі часи, 28-річний капітан вирішив залишитися в колективі. В інтерв'ю FootBoom Володимир підтвердив своє рішення продовжити кар'єру в Полтаві. "Ворскла" - єдиний професійний клуб, в якому грав Чеснаков.
У мене ніколи не було великого бажання йти звідси, адже "Ворскла" є моєю рідною командою. Всім, що є в моєму житті, я зобов'язаний цьому клубу. Я залишаюся в Полтаві, і буду продовжувати захищати кольори ворсклян. Тим більше, мене з клубом пов'язує піврічний контракт, тому я і далі збираюся його виконувати. Щодо фінансів, то я поки не розмовляв із керівництвом на цю тему, тому що був у відпустці. Може, завтра піду і про все дізнаюся. Втім, для себе я вже прийняв рішення, яке не залежить від зарплати. Я залишаюся в клубі - і крапка

 - заявив Володимир Чеснаков.

За даними редакції, Павло Ребенок також виявив бажання продовжити кар'єру у складі ворсклян.

спорт, футбол, ФК Ворскла, Володимир Чеснаков

За темою:

  • "Ворскла" вийшла до фіналу Кубка України з футболу. ВІДЕО
  • "Ворскла" програла команді Руслана Ротаня. ВІДЕО
  • Кращі методи друку на футболках: як забезпечити якість та довговічність зображення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.