ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:40 28.06

P


Чи має шанс бути успішним вивчення англійської мови в інтернеті

Вивчення англійської мови в інтернеті: які можливості для цього існують

Більшість людей, у яких виникає потреба в опануванні англійської мови, цікавляться питанням, наскільки результативним може бути вивчення англійської мови в інтернеті. Чудовий вибір варіантів для дистанційного навчання запропонує Schoolguide, а тому, завдяки його допомозі, буде можливим обрати курси під будь-який вік, початковий рівень підготовки чи спеціалізоване навчання за різними напрямками. Дійсно, завдячуючи інтернету з’явилась унікальна можливість у своє задоволення заговорити зі справжнім англійським акцентом та вільно писати тексти будь-якої складності. При цьому декому вдається приєднатись до навчального процесу, навіть не порушуючи свого звичного робочого графіку.

З чого починається онлайн вивчення англійської мови

Якщо людина починає вивчення, маючи за плечима якусь мінімальну базу, то їй необхідно визначити свій початковий рівень в англійській за допомогою спеціального тесту, який можна без особливих труднощів знайти в мережі. Зазвичай він містить близько 100 питань, складність яких стає дедалі вищою від початку до кінця. Звичайно, в такий спосіб неможливо визначити навички вільного спілкування чи вміння скласти зрозумілий текст, але стосовно базових граматичних понять він майже ніколи не помиляється. Попри те, що результати тестування носять умовний характер, завдяки їм буде легше будувати плани на навчання таким чином, щоб не вдаватися до розділів програми, які вже добре відомі.

Щоб почати вивчення англійської онлайн, одного тесту буде замало. Додатково знадобиться визначити пріоритетну мету опанування та оцінити деякі можливості, тобто:

  •     вільний час, який можна використати для уроків;
  •     скільки грошей допустимо витратити на навчання;
  •     власні здібності.

Що стосується грошей, то варто зауважити, що багато навчальних методик можна здобути абсолютно безплатно. Своєю чергою, вкладення дозволять зекономити час шляхом звернення до кваліфікованого репетитора.

Як інтернет допоможе вчити англійську онлайн

Обрання престижної школи, яка має хорошу репутацію – це майже половина успіху. Найкраще, коли є можливість провести невеличкий тендер у вигляді відвідувань кількох тестових безкоштовних уроків на різних ресурсах. Важливо, щоб вибір був осмислений, а людина не відчувала дискомфорту під час інтенсивів.

Не варто йти на курси, які проводять носії англійської, бо зазвичай вони розраховані на тих, хто володіє деякими навичками. В цьому випадку можливі непорозуміння та даремна витрата дорогоцінного часу.

Існує багато ресурсів у вигляді підкастів та звичайних сайтів, які можуть суттєво допомогти самостійно вивчити англійську мову в інтернеті:

  •     The English We Speak – безплатний портал, де пропонується прослухати багато підкастів, завантажити будь-який епізод, щоб скористатися ним в офлайн-режимі чи встановити мобільний додаток з повним доступом до контенту.
  •     British Council – ресурс, який відкриє безплатний доступ до методичних матеріалів з урахуванням віку, схильностей та навичок.
  •     Learn English with Ronnie – цікавий канал на YouTube, де зазвичай розбирають описи різних життєвих ситуацій та в доступній формі знайомлять з англійським сленгом.

Завдяки всесвітній мережі з’являється чудовий шанс одночасно з відвідуванням онлайн-уроків зайнятися самовдосконаленням. Адже можна цілком безкоштовно спілкуватися з такими ж самими учнями через соціальні мережі та месенджери, переглядати художні кінострічки чи мультфільми, читати електронні книги англійською. Дехто стане стверджувати, що куди вагоміші результати очікуються від навчання з приватним репетитором, але, якщо по повній застосувати власні можливості на додаток до мотивації, то результати, досягнуті під час дистанційного навчання, виявляться анітрохи не гіршими.

освіта, навчання, англійська мова

За темою:

  • "Хаб Доброчесності" запрацював на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.