ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 12.05


Чиновник вимагав хабар за користування землею

Шевченківська окружна прокуратура Києва скерувала до суду обвинувальний акт відносно директора одного з департаментів ПАТ "Укрнафта". Його обвинувачують в одержанні грошей за вплив на посадових осіб компанії, уповноважених на укладання договорів користування земельними ділянками компанії, поєднаному з вимаганням такої вигоди.


Обвинувачений, обіймаючи посаду начальника одного з управлінь ПАТ «Укрнафта» запропонував своїй знайомій користуватись та здійснювати обробку 30 га землі, яка перебуває у володінні та розпорядженні управління «Полтаванафтогаз» ПАТ «Укрнафта». Для цього жінка мала платити особисто йому щороку по 80 тисяч гривень не укладаючи офіційні договори.

Під час чергової зустрічі «орендарка» знову ініціювала офіційне оформлення її права на користування землею. На цю пропозицію чоловік повідомив, що спочатку потрібно сплатити йому 160 тисяч грн. за користування земельними ділянками за 2022-2023 роки, а вже потім він допоможе і домовиться про укладення з договорів на оренду землі.

Чоловіка затримали під час отримання частини грошей.

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

кримінал, земля, суд, проуратура, корупція, шахтрайство

За темою:

  • Британські шахраї виграли 4 мільйони з вкрадених 180 фунтів
  • Під Полтавою у період нересту риби затримали браконьєра
  • На Полтавщині виявили браконьєра з 150 кілограмами риби
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.