ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:26 08.08


Чиновники бачать Полтавщину привабливою для туристів

Тимчасово в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець та заступник начальника, член Ради туристичних міст і регіонів України Лариса Оніщук розповіли про розвиток туризму в регіоні.

Чиновники підрахували, що наразі розвиток туристичного бізнесу в області забезпечують 223 турфірми, із них 10 — туроператори. А за останні три роки їх кількість збільшилася на 50 відсотків, що свідчить про перспективи розвитку галузі туризму, попиту на туристичні послуги та підтримку підприємницької ініціативи.

В області функціонують більш ніж 70 закладів розміщення, 74 оселі зеленого туризму та 15 центрів активного відпочинку. Рішенням третьої сесії Полтавської облради сьомого скликання затверджено "Обласну програму розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки", яка враховує вимоги чинного законодавства

— розповіла Лариса Оніщук.

Чиновники відзвітувалися, що вже виготовлено три тисячі буклетів та путівників, два рекламно-презентаційних ролики "Полтавщина туристична", які розміщені для постійного перегляду у потягах "Інтерсіті" та слайд-шоу, які демонструють на виставкових заходах.

Розвитку туристично-рекреаційної сфери області сприяє проведення екскурсійно-методичних подорожей, інфотурів, навчальних поїздок, розробка нових маршрутів. Організовуються туристичні розвідки для презентації об’єктів. Так, у липні презентовано об’єкт із апітерапії "Золота сота" у Петрівці Полтавського району, готуються для презентації бвох об’єктів у Великих Будищах і садиба зеленого туризму у Котельві.

За словами Сергія Марчишенця, нині розробляється реалізація проекту концепції розвитку дорожньої інфраструктури області, націленої на сприяння туристичної привабливості регіону. Це і ремонт доріг і під’їзних шляхів, автостоянок для туристичного транспорту та встановлення дорожніх знаків. На сьогодні в області є 65 вказівників до туристичних об’єктів старого зразка та 35 вказівників нового, хоча потрібно — втричі більше.

Головна ідея, над реалізацією якої працює управління — це активізація розвитку туристичної інфраструктури на місцях. Адже потік туристів сприятиме впорядкуванню територій, пожвавленню торгівлі, зайнятості населення та поповненню місцевих бюджетів

— вважає Сергій Марчишинець.

 

туризм, розвиток, ОДА, влада, дороги, інфраструктура

За темою:

  • Полтавці провели чемпіонат із водного туризму
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.