ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:36 09.11


Чиновники стверджують, що інвестицій на Полтавщину надходить усе більше й більше

За повідомленням Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА, у першому півріччі 2016 року обсяг капітальних інвестицій, відповідно до аналогічного періоду 2015 року, зріс на 62 відсотка.

Показник капітальних інвестицій Полтавської області становить майже 5 млрд гривень (4973,7 млн грн). Відповідні цифри забезпечили Полтавщині п'яте місце серед регіонів України у сфері інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічної співпраці за рейтингом Міністерства регіональної політики України.

Капітальні інвестиції за перше півріччя цього року "осіли" у промисловості (30 відсотків), сільському, лісовому та рибному господарстві (27 відсотків) та оптовій і роздрібній торгівлі та організаціях, що спеціалізуються на ремонті транспорту (майже 22 відсотка).

Щодо іноземних інвестицій, то їх на Полтавщину "прийшло" понад 1 млрд доларів. Найбільше іноземних коштів інвестували в розвиток промисловості (майже 78 відсотків), у діяльність у сфері адміністрування та допоміжного обслуговування (6,7 відсотка), в оптову та роздрібну торгівлю і компанії, що спеціалізуються на ремонті транспорту (майже 6,4 відсотка).

В економічний розвиток Полтавщини вкладають кошти 45 іноземних інвесторів. Три чверті інвесторів - із Швейцарії. Сім відсотків компаній представляють Нідерланди, 6,4 відсотка - Кіпр, а 5,7 відсотка - Велику Британію, пише energolife.info.

економіка, інвестиції, гроші

За темою:

  • Крюківський вагонзавод виготовляє десяток вагонів метро для киян
  • Полтавський бізнес ініціював вивчення економіки в школах області
  • Понад 340 підприємців області отримали гранти за програмою "єРобота"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.