ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 15.10


Чоловіча розмова: у Полтаві пройде форум для чоловіків

Обговорюватимуть актуальні теми сучасного середовища, зокрема:"Булінг", "Я виховую прийомну дитину", "Я буду батьком", "Роль чоловіка у стосунках".

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради запрошує чоловіків Полтави долучитись до змістовного форуму - "Чоловіча розмова", де присутнім запропонують долучитись до обговорення актуальних тем:

  • "Булінг" - разом с психологом волонтерського загону "Єдність", юристом і представником Національної поліції, обговорите як можливо реагувати батьку, коли ображають його дитину в садочку, школі чи на вулиці.
  • "Я виховую прийомну дитину" - в цій локації для вас розкриють тему виховання прийомної дитини, чи дитини від минулого шлюбу вашої обраниці. Спікери: професійний психолог та члени прийомної родини.
  • "Я буду батьком" - психолог Дмитро Медведєв розповість про моральну підготовку до батьківства, як пояснити страхи та хвилювання, пов’язані з народженням дитини.
  • "Роль чоловіка у стосунках" - андролог Богдан Томаш обговорить з вами нюанси становлення чоловічого функціонала у стосунках. Відповість на Ваші питання по цій темі.

Крім того, на заході будуть присутні юристи з Головного територіального управління юстиції Полтавської області та представники Державної виконавчої служби, які проведуть, за необхідністю, безоплатні юридичні консультації.

Отже, організатори запрошують 18 жовтня о 17:00 у Полтавський художній музей (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка, де усіх учасників чекатимуть нові знайомства, цікаві співрозмовники та ароматна кава.

Участь у форумі безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном: 56-43-99.

форум, чоловік, батько

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.