ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:04 19.04. 2017


Чоловік, який відсидів у тюрмі понад 20 років, убив свого товариша

Трагедія сталася 12 квітня в одному із сіл Кременчуцького району. Поліцію про жорстоке вбивство повідомили шоковані місцеві мешканці.


Як встановили правоохоронці, 45-річний місцевий мешканець, після розпиття спиртних напоїв, смертельно травмував сокирою 43-річного знайомого.

Затриманий — раніше судимий, у тому числі і за скоєння умисного вбивства. Влітку минулого року вийшов із місць позбавлення волі, де загалом провів половину свого життя - понад 20 років.

З місця вбивства правоохоронці вилучили речові докази. На період досудового розслідування затриманий буде перебувати в ізоляторі тимчасового тримання.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

кримінал, вбивство, поліція, Кременчук

За темою:

  • На Миргородщині дві жінки віддали шахраям понад сто тисяч
  • У Полтаві оштрафували чоловіка, який підробив документи задля відстрочки
  • Суд арештував чоловіка, якого підозрюють у нападі на поліцейських
  • Топ-5 за тиждень :