ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 23.04


Чоловік отримав у спадок квартиру, яку арештували держвиконавці

Житель міста Горішні Плавні, який не один рік "забував" сплачувати аліменти, згадав про колишню родину тоді, коли державні виконавці арештували його майно. 

 

"Подружжя розлучилося понад 10 років тому, і жінка відразу ж подала заяву на отримання аліментів. Чоловік сплачував кошти певний час, але потім звільнився з роботи, а згодом взагалі виїхав за кордон", - повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко. 

Перебуваючи за кордоном батько забув про свій обов’язок перед дитиною. Державні виконавці оголосили його в розшук, але на жаль, це не дало бажаного результату. І тільки тоді, коли боржник отримав у спадок квартиру, яка оідразу ж була арештована державними виконавцями, він згадав про колишню родину та вирішив проблему мирним шляхом. 

"Через певний час до нас звернулася стягувачка із заявою про погашення боржником заборгованості у розмірі 126 тисяч гривень аліментів та 63 тисячі штрафних санкцій. Крім того, чоловіку довелося сплатити виконавчий збір у сумі 12,6 тисяч гривень", - резюмував Олег Тимченко.

Загалом із початку року державні виконавці вже стягнули понад 81 мільйон гривень аліментів, з яких 36 мільйонів - за допомогою законів #ЧужихДітейНеБуває.
 

аліменти, діти, допомога, юстиція, покарання, квартира, Горішні Плавні

За темою:

  • Майже 200 тисяч сплатив полтавець за право керувати автівкою
  • Як витрачаються аліменти, відтепер можна перевірити
  • Щоб вийти на полювання, полтавець сплатив 17 тисяч гривень боргів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.