ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 20.02


Чоловіка, який вирощував канабіс у під'їзді, позбавили волі на чотири роки

Апеляційний суд довів, що призначене судом першої інстанції покарання за наркозлочин не відповідає тяжкості скоєного злочину. Тепер зловмиснику призначено реальний строк покарання – чотири роки позбавлення волі.

За сукупністю злочинів Комсомольським міським судом (Горішні Плавні) чоловіка засуджено на чотири роки позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком три роки. За апеляційною скаргою прокуратури призначено суворіше покарання жителю Горішніх Плавнів, який вирощував наркотики у під'їзді багатоквартирного будинку, повідомила обласна прокуратура.

У листопаді 2019 року 38-річний житель міста Горішні Плавні у під'їзді будинку за місцем свого проживання, на технічному поверсі, дерев'яними дошками вимостив підлогу, теплоізоляційною фольгою обклеїв внутрішню поверхню нежитлового приміщення, підключив вентилятори та світлодіодні лампи, встановив ємності із землею, таким чином облаштувавши вказане приміщення та створивши необхідні умови для незаконного вирощування наркотичних засобів.

Під час проведення огляду місця події правоохоронцями було виявлено та вилучено речовину зеленого кольору у сухому, подрібненому стані, насіння загальною вагою майже 19 г, що відповідно до висновків експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, та 30 рослин коноплі, що росли у ємностях.

Під час досудового розслідування дії особи кваліфіковано за ч. 1 ст. 317, ч. 2 ст. 309, ч. 2 ст. 310 КК України (організація та утримання місць для незаконного виробництва наркотичних засобів, незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, незаконне вирощування конопель у кількості від десяти до п’ятнадцяти рослин особою, яка раніше вчинила кримінальні правопорушення, передбачені статтями 310, 317 КК України).

За сукупністю злочинів Комсомольським міським судом винного чоловіка було засуджено на чотири роки позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком три роки.

Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратурою оскаржено його до Полтавського апеляційного суду та доведено, що призначене судом першої інстанції покарання не відповідає тяжкості скоєного злочину та особі обвинуваченого, який має чотири судимості за вчинені тяжкі злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, а також проти життя і здоров’я особи.

Вироком апеляційного суду зловмиснику призначено реальний строк покарання – чотири роки позбавлення волі.

кримінал, поліція, прокуратура, суд, наркотики, Горішні Плавні

За темою:

  • Зниклу на Полтавщині жінку знайшли на цвинтарі мертвою
  • Проти надтарифів "Лубнигазу" відкрили кримінальне провадження
  • Поліція встановила підозрюваного у крадіжці з церкви
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.