ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 12.11

P


Чому "Норфін" довіряють рибалки, мисливці?

Компанія "Норфін" увесь час створює щось нове та надійне. І для цього працівники вивчають набутки та тенденції текстильної промисловості, звертають увагу на побажання покупців.

Чи варто говорити про те, що за останні роки одяг для полювання та рибалки суттєво змінився. Кожен виріб не лише удосконалився, він отримав власний дизайн, кожна річ відтепер виглядає оригінально. Але не лише це змушує покупців звертати увагу на новинки.

Якість кожного елементу гардеробу, типи матеріалів, які використовуються при виробництві, мінімальна вага – все це і слугує причинами полярності продукції. Речі коштують іноді дорого, проте завжди задовольняють побажання покупців.

Зокрема, оглядаючи великі каталоги різних виробників, помітним є і значне розширення пропозицій. Тому дуже цікаво проаналізувати, які ж зміни відбулися. Дізнатися, які сучасні інновації дозволили створити компаніям із різних країн свій унікальний, оригінальний одяг.

Пропонуємо оглянути на прикладі латвійського виробника, яких удосконалень вдалося досягти йому.

Досягнення та здобутки, нові категорії продукції

Незалежно від пори року, температури повітря, екількості опадів, компанія Норфін уже багато років поспіль створює речі, які надійно захищають покупців у несприятливих умовах. Спеціально для кожного виду захоплень виготовляються вироби, які є надійними, практичними і, що дуже важливо, комфортними.

Починаючи з 2014 року компанія Норфін не зупиняється на тому, що вдалося досягнути. Тоді своєю продукцією вона дозволила не лише чоловікам, а й усій родині відпочивати із комфортом. Варто лише згадати, що вже понад 6 років Норфін виготовляє вироби для жінок та підлітків.

Колекції для всієї родини з того часу є мегапопулярними. А відпочинок для всієї родини завдяки латвійському виробникові вже не є небезпечним. Костюми, куртки, комбінезони надійно захищають тих, хто не вбачає життя без полювання, рибалки, активного відпочинку на природі.

Важливо звернути увагу! Створюючи вироби для жінок та підлітків, виробник зосередив увагу на тому, як виглядає одяг. Він мав бути не лише надійним та теплим, але й привабливим. Саме тому було обрано яскравий дизайн, різноманіття кольорів, які не могли не сподобатися майбутнім покупцям. Відтоді до каталогу додаються такі костюми, аксесуари, які вже мають традиційну яскравість. Прикладами таких виробів є: куртка OZONE DEEP BLUE, костюм Norfin Women Snowflake 2 та багато інших.

Нові матеріали – ще більше комфорту!

Компанія Норфін весь час створює щось нове та надійне. І для цього працівники вивчають набутки та тенденції текстильної промисловості, звертають увагу на побажання покупців. Як доказ зосередженості на тому, щоб пропонувати лише якісні товари обов’язково варто згадати про матеріали, які використовує торгівельний бренд Норфін.

Зокрема про Nortex Breathhable – матеріал-основу, яка за багато років довела свою практичність, надійність. Цей матеріл – це найдосконаліша розробка компанії. Справа в тому, що Норфін вдалося створити спеціальний захисний матеріал, який є надіним проти вологи та вітру, проте не створює дискомфорту. Він «дихає» тому в куртках, костюмах, штанях, виготовлених із Nortex Breathhable дуже зручно.

Якщо ви плануєте полювання при низьких температурах, в складних умовах або на місцевості де дуже волого – в усіх подібних випадках Nortex Breathhable вас надійно захистить. Варто лише обирати, зі скількох шарів має складатися матеріал-основа, щоб вам було комфортно.

Для виготовлення взуття Норфін теж використовує сучасні матеріали. Виробник, із огляду на потреби своїх вимогливих замовників, створює взяття, в якому завжди тепло та сухо. Для додаткового комфорту використовуються Thinsulate – наповнювач, м’яка гума - TRP, основа, EVA.

бренд, одяг, взуття, Норфін

За темою:

  • На Полтавщині виготовляли одяг під топовими брендами
  • Жіночі сукні в клітку – не лише шкільне вбрання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.