ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 23.01


Чотири команди з Полтавщини гратимуть у фіналі дівочого чемпіонату України з футзалу

Чотири команди з Полтавщини подолали перший етап чемпіонату України з футзалу і ввійшли до десятки найкращих, котрі гратимуть у фіналі. Це - найбільше від усіх областей.

За підсумками першого етапу чемпіонату України з футзалу серед дівчат (до 17 років) до фінального турніру (десять кращих) вийшли чотири команди з Полтавщини: "Лідер-1" (Кобеляки), "Кременчужанка", ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава) і "ДЮСШ-Надія" (Гребінка).

Це - найбільша кількість дівочих команд з однієї області у фіналі чемпіонату України. Іншими фіналістками стали представниці шести інших областей: Харківської - "Фортуна" (Харків), Сумської - "Вікторія" (Конотоп), Донецької - "Багіра" (Красний Лиман), Волинської - "Ладомир" (Володимир-Волинський), Черкаської - ФК "Тальне", Київської - "Біличанка" (Ірпінь).

До фінального турніру зараховуються результати команд-фіналістів у матчах між собою на першому етапі. За цими показниками серед десяти команд фіналістів лідирують: "Ладомир" (Володимир-Волинський) - 12 очок, "Лідер-1" (Кобеляки) і "Вікторія" (Конотоп) - по 9 очок.

У групі А сталася справжня сенсація - "Кременчужанка" чи не вперше в історії перемогла дівчат Полтавської ДЮСШ ім. Бутовського - 4:3.

Артур ЗАПЕКА

спорт, футзал, дівчата, фінал, чемпіонат

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.