ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 14.05


Чотири з десяти найкращих агрохолдингів України працюють на Полтавщині

Рейтинг якості управління корпоративною репутацією показує, наскільки компанії дбають про свою репутацію. Він формується за п’ятьма факторами: репутаційна стабільність, іміджевий капітал КСВ, медіактивність, інноваційний підхід та антикризова стійкість.

 

Рейтинг "Репутаційні АКТИВісти" діє з 2015 року. За словами його організаторів, це спосіб відзначити досягнення компаній (і вітчизняних, і українські підрозділи міжнародних корпорацій), які досягли значних результатів на ринку. Також він — стимул для тих, хто лише починає усвідомлювати важливість репутаційних активів і засвоює методологію та інструментарій їхнього нарощування.

За даними сайту рейтингу, у різних сферах взяли участь 623 компанії. Їх оцінювало 110 членів журі.

Серед сфер компаній — FMCG, будівництво і девелопмент, телекомунікації, транспорт і логістика, паливо-енергетичний комплекс, фінанси, готельно-ресторанний комплекс, ІТ, агросектор, машинобудування, металургія, рітейл, фармацевтика.

Команда проекту — група співробітників Агентства PR-Service під керівництвом Олени Деревянко.

У категорії "Агросектор — агрохолдинги-виробники" серед 10 топових компанії щонайменше чотири — підприємства, які працюють на території Полтавської області. Це МХП, "Кернел", «Астарта-Київ» та "Індустріальна молочна компанія".

бізнес, репутація, агросектор, піар

За темою:

  • На Полтавщині запрацював новий потужний елеватор
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.