ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 13.08


Чотирьом кременчужанам присвоюють звання "Почесний громадянин"

Не всі кременчужани погоджуються з проєктом рішення міської влади щодо присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кременчука". Згідно з цим документом, на сесії міськради планується присвоїти це звання:

 

ДАНИЛЕЙКУ МИКОЛІ ІВАНОВИЧУ - голові Наглядової ради –Президенту Приватного акціонерного товариства «Кременчуцький завод дорожніх машин», Голові громадської організації «Кременчуцька міська організація роботодавців», члену Ради Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати, Заслуженому машинобудівнику України, нагородженому орденом «За заслуги III ступеня», нагородженого Почесною грамотою Кабінету міністрів України, Почесною грамотою Верховної Ради України за багаторічний вагомий внесок у соціально-економічний, культурний  розвиток міста та активну громадську діяльність;

- ЛУКАЦЬКОМУ ОЛЕКСАНДРУ СЕМЕНОВИЧУ – голові наглядового комітету приватного підприємства «Виробничо-торгова компанія «Лукас», члену правління «Кременчуцької міської організації роботодавців», нагородженому орденом «Статус-нагорода «Професіонал галузі» 2010 року, відзнакою Президента України – ювілейна медаль «25 років незалежності України» за багаторічний вагомий внесок у розвиток харчової промисловості, соціально-економічний, культурний розвиток і процвітання міста, створення нових робочих місць, активну громадську діяльність та життєві цінності;

СМОЛЯКОВУ ВОЛОДИМИРУ ПЕТРОВИЧУ – директору дитячої музичної школи № 3, художньому керівникові ансамблю пісні і танцю «Славутич», Заслуженому працівнику культури України, нагородженому почесним знаком «За заслуги перед містом», нагородженому Почесними Грамотами і Подякою Міністерства культури України за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у відродження національної культури, духовний розвиток Кременчука, багаторічну плідну працю;

МАТИЦИНІЙ ТЕТЯНІ ЮРІЇВНІ  – старшому раднику Президента Товариства з обмеженою відповідальністю «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ПФБ КРЕДИТ», співзасновникові Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», нагородженій Почесною грамотою державного департаменту нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, почесними грамотами виконкому Кременчуцької міської ради, відзнаками Української Православної Церкви за багаторічну благодійну діяльність, вагомий внесок у розбудову міста Кременчука, відродження духовності, виховання підростаючого покоління та активну громадянську позицію.

Як повідомляє «Кременчуцька газета», містянни вважають, що звання нівелюється, бо депутати дають його не лише тим, хто зробив місто кращим, вносячи свою величезну лепту у розвиток промисловості, культури, спорту, освіти, а тим, хто наближений до влади.

«За що давати Матициній? За те, що з його коштів, які він якимось шляхом заробив на НПЗ, надає зараз допомогу? Так він і так почесний...

А керівникам підприємств у сучасних умовах за що давати? За те, що вони виконували свою роботу, як директори? Чи вони брали і будували місто за свої кровні? Ось Приходько, то школу зробив, то дітсадку допоміг, то в інші проєкти міста кошти вкладав. А тут кажуть книгу випустили... Це привід для почесного?

Або ми не все знаємо, за що їх хочуть нагородити....

Ми знаємо, що «Кредмаш» віддав садок і знищили його, що із стадіоном їхнім сталося... Це знущання - брати звання від міста за такі кроки...» - такі розмови журналіст «Кременчуцької газети» почув у тролейбусі.

Проте, схоже, міський голова Кременчука Віталій Малецький іншої думки.

На засіданні виконкому він повідомив, що всі претенденти достойні, бо їх висували колективи. І що всіх чотирьох слід відзначити званням «Почесний громадянин Кременчука».

Кременчук, звання почесний громадянин

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.