ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:18 04.08


Нардеп Чумак на Полтавщині заявив, що йтиме в Президенти

Полтавщину з візитом відвідав народний депутат України Віктор Чумак, лідер громадянського руху "Хвиля".

У п’ятницю зранку Віктор Чумак провів зустрічі в Миргороді, під вечір завітав у Полтаву – говорив із простими людьми про своє бачення ситуації в країні, розповідав про свою роботу на посаді народного депутата, оголосив про намір висунути власну кандидатуру на виборах Президента України.

У Полтаві Віктор Чумак зібрав потенційних виборців на території авіамістечка. Саме в цьому районі мешкає багато пенсіонерів силових структур, із якими у Віктора Васильовича чимало спільного, адже генерал-майор юстиції запасу починав свою кар'єру з військової спеціальності.  На зустріч із нардепом прийшли понад півсотні осіб, серед яких були журналісти, делегати громадського руху "Хвиля" з Харківщини, Полтавщини, Запоріжжя та Дніпра, а також військові пенсіонери.

У своєму виступі перед аудиторією Віктор Чумак торкався наболілих тем – економічної і політичної ситуації в країні, неефективних реформ, особливо – судової. Окрему увагу спікер приділив темі відкликання народних депутатів та зняттю депутатської недоторканності. На думку Віктора Чумака, це робити категорично не можна.

Захоче хтось відкликати, наприклад, Чумака, бо він комусь заважає. Збереться, наприклад, десять тисяч шановних громадян і підпишуть, приберуть. Ви не боїтеся, що буде така ситуація? А я думаю, що може бути… "Ах, які ви погані депутати! А давайте ми приберемо таку штуку як депутатська недоторканість і ви повністю всі сядете в тюрму!" Я кажу – добре! Але чому десять людей ходять щодня у Верховну раду і не "сідають"? Чому десять людей, з яких зняли депутатську недоторканість, точно не сядуть у тюрму? Я вам гарантую – вони домовляться. А от якщо з Чумака зняли депутатську недоторканість, підкинувши йому в кишеню, скажімо, наркотик, закриє Чумака без недоторканості місцевий прокурор Полтави – і його немає

– заявив нардеп.

Як вважає Віктор Чумак, треба провадити виборчу реформу, треба боротися з корупцією, але розслідувати справу будуть ті ж прокурори, які є найбільш корумпованими, розглядатимуть – корумповані судді. Єдиною чесною і некорумпованою суддею Віктор Чумак назвав Ларису Гольник, яка теж була присутня на зустрічі. Тут же до слова генерал-майор згадав про напад на Гольник і в цьому контексті заявив, що переживає, адже напади на відомих людей стаються буквально наступного дня після зустрічі з ним і це вже починає складатися в тенденцію.

Я вже починаю боятися. Я був у Полтаві – а через день напали на Ларису Гольник, правда? Я був у Бердянську чотири тижні тому, і домовився з Сарматом, якого вбили, про те, що ми будемо співпрацювати разом, і Сармата вбили. Позавчора до мене приїхали Михайло Кузаконь і Григорій Кузьма з одеського ринку "Успіх", і вчора на них напали в Одесі. Я не хочу будувати якісь страшні теорії змови, але мені здається, що тут дуже багато збігів. І мене це лякає

– розповів Віктор Чумак.

Метою свого візиту на Полтавщину народний депутат України назвав не вибори – до них ще багато часу – а необхідність змін у нашій державі. Наступними після Полтави місцями зустрічі у робочому графіку Віктора Чумака будуть Диканька та Кременчук.

візит, нардеп, Віктор Чумак, політика

За темою:

  • Шамота закликав не допустити провокацій під час візиту Президента до Полтави
  • Юлія Тимошенко завітала до Полтави на "Форум підприємців"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.