ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:55 08.01


Cлужба автомобільних доріг рекомендувала “Полтаваавтотрансу” обмежити рух транспорту через снігопади

З метою уникнення дорожньо-транспортних пригод Служба автомобільних доріг у Полтавській області рекомендувала ВАТ ”Полтаваавтотранс” обмежити рух громадського транспорту.

У зв’язку зі складними погодними умовами Служба автомобільних доріг рекомендувала ВАТ ”Полтаваавтотранс” з 4-ї години ранку 8 січня 2016 року обмежити рух громадського транспорту автодорогами загального користування місцевого значення та територіальними дорогами державного значення до усунення наслідків негоди.

З 14-ї години 7 січня 2016 року на території Полтавської області, починаючи з її південних районів, розпочалися опади у вигляді снігу, повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області. З 23-ї години ночі розпочалися опади у вигляді дощу при мінусовій температурі повітря. Вранці 8 січня температура повітря становила від 00 С до -50 С, товщина снігового покрову - від 15 см до 30 см.

На п’яту годину ранку 8 січня 2016 року на автодорогах області працювали 195 працівників і 161 механізм, в тому числі 130 піскорозкидачів з відвалами та інших плужних снігоочищувачів,. За цей період було використано 1971 тонну  піщано-соляної суміші, розчищено 2356 км доріг. Покриття автомобільних доріг державного значення оброблене протиожеледними матеріалами, на покритті утворився сніжно-льодяний накат, снігова каша. Роботи по усуненню небезпечних умов тривають, проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено.

У зв’язку зі складними погодними умовами, з метою уникнення дорожньо-транспортних пригод Служба автомобільних доріг у Полтавській області рекомендувала ВАТ ”Полтаваавтотранс” з 4-ї години ранку 8 січня 2016 року обмежити рух громадського транспорту автодорогами загального користування місцевого значення та територіальними дорогами державного значення до усунення наслідків негоди.

У разі потрапляння у затор під час ускладнення погодних умов, пов’язаних із сильними опадами у вигляді снігу, водії можуть звернутися за допомогою до оператора зв’язку Служби автомобільних доріг у Полтавській області за телефоном 050-409-80-01 (цілодобово), а також до Державної служби з надзвичайних ситуацій за телефоном 101 (цілодобово).

Петро ВЕЛИЧИН

снігопад, сніг, дорога, траса, САД, Полтаваавтотранс, ожеледиця, негода

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.