ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 20.02


COVID-19: ситуація в області стабілізується

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в області стабілізується — якщо раніше Полтавщина посідала перші позиції за кількістю хворих, то нині опустилася вже на 8-му сходинку серед областей.

 

Із початку пандемії в області захворіло понад 221 400 людей, нових за тиждень — 315 (за попередній тиждень — 357). Всього офіційно зареєстровано 4530 випадків смерті з підтвердженим COVID-19, нових за тиждень - 5. Про це повідомили у Полтавському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

"Захворюваність стабілізувалась, нові випадки реєструються в області майже щоденно. Полтавська область на 8-му місці по рівню захворюваності на COVID-19. Показник захворюваності в Україні наразі складає 19,3 на 100 тисяч населення, захворюваність зросла на 39%; в Полтавській області показник вище - 22,8 на 100 тисяч населення, є зниження на 12%", — йдеться у повідомленні.

Нові випадки ковіду минулого тижня реєструвались більше ніж у половині громад області — у 38 з 60-ти. Найвищі показники в Ланнівській, Сенчанській, Новосанжарській, Градизькій, Полтавській, Горішньоплавнівській громадах.

коронавірус, медицина, статистика, здоров'я

За темою:

  • Минулого тижня від ковіду в області померло четверо людей
  • Минулого тижня в області зафіксували три випадки смерті від ковіду
  • На Полтавщині захворюваність на COVID-19 йде на спад
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.