ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

01:00 21.04


Cуд відхилив позов про зняття Зеленського з виборів

Шостий апеляційний суд Києва відхилив позов про можливе анулювання реєстрації Володимира Зеленського кандидатом у Президенти. 

Обставини, на які вказує позивач, можуть бути тільки підставою для оголошення попередження, а не скасування реєстрації кандидатом. Вимога позивача не підлягає задоволенню

 — заявила суддя.

Суд також вказав, що відповідно до закону про вибори президента України підставами для скасування реєстрації кандидата в президенти є його власне звернення із заявою про зняття з виборів, припинення громадянства України, виїзд його за межі України на постійне проживання, визнання кандидата на пост Президенти України недієздатним.

Нагадаємо, позов подав спостерігач за виборами від громадської організації "Українська асоціація акціонерів"  Андрій Хилько. Його обурило те, що Зеленський безкоштовно роздавав квитки на дебати на НСК "Олімпійському". На його думку, згідно із законом, це можна вважати підкупом.

У свою чергу, головний юрист передвиборного штабу Зеленського Вадим Галайчук заявив, що поданий позов не має ніякої перспективи і є абсолютно безпідставним.

За його словами, позивач Хилько відомий подачею ряду таких "дивних" позовів, зокрема, про те, що зустріч Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном нібито була незаконною "передвиборною агітацією".

В Адміністрації Президента спростували інформацію, що Хилько є адвокатом Петра Порошенка. 

вибори, Володимир Зеленський, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.