ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 09.10


Центр "Дія. Бізнес" у Полтаві вже відвідали більше тисячі людей

14 вересня 2021 року у Полтаві офіційно запрацював центр підтримки підприємців "Дія. Бізнес". Менше ніж за місяць його відвідали більше тисячі людей.

Працівники закладу опрацювали понад 400 звернень, надали 56 консультацій та організували 26 івентів, повідомили у Полтавській ОДА.

"Відвідувачі центру можуть отримати профільні консультації, відвідати лекції, тренінги,пройти освітні курси, знайти інвесторів та партнерів, тестувати свої товари, організовувати власні івенти", – йдеться у повідомленні.

Створення Центру "Дія. Бізнес" у Полтаві стало можливим завдяки ініціативі Міністерства цифрової трансформації України за підтримки мережі мультимаркетів "Аврора", за сприяння Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради. Технічний партнер проєкту – HUAWEI Україна. За реалізацію проєкту в регіоні відповідає ГО "Полтавська платформа".

Центр "Дія. Бізнес" у Полтаві працює щоденно з 9:00 до 20:00 без перерви за адресою: вул. Соборності, 45а. Розташований він у новій будівлі поруч із облдержадміністрацією.

послуги, бізнес, влада

За темою:

  • Что такое поке-боул и почему это стоит попробовать
  • Ексклюзивні смаки: найкращі місця для замовлення суші в Харкові
  • В WhatsApp снова обновление - на этот раз повышают конфиденциальность
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.