ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 25.09


Ціна на газ значно зросте

"Полтаватеплоенерго" інформує про значне підвищення цін на природний газ від НАК "Нафтогаз України" для надання послуг населенню.

23 вересня 2020 року НАК "Нафтогаз України" повідомив про збільшення ціни природного газу, який підприємство використало та продовжує використовувати для надання послуг з централізованого теплопостачання своїм споживачам упродовж вересня поточного року. Порівняно із цьогорічним серпнем вартість природного газу зросла на 45%. Про це повідомили у пресслужбі ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".

"Такий стрибок ціни основного енергоносія, що використовується ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго", відчутно вдарить по і без того скрутному фінансово-економічному стану комунального підприємства", – зазначили вони.

Через фінансову скруту, викликану незбалансованістю чинних тарифів, гострий дефіцит обігових коштів і з метою недопущення збільшення вартості послуг для населення, із серпня поточного року "Полтаватеплоенерго" змушене перейти на 4-денний робочий тиждень. 

Втім, не дивлячись на різке зростання ціни на газ, ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" повідомив, що не підвищуватиме вартості своїх послуг для споживачів за вересень 2020 року. Проте у разі, якщо НАК не поверне вартість природного газу до серпневого рівня, підприємство буде змушене ініціювати перегляд вартості своїх послуг на наступні періоди.

газ, тариф, ціна, Полтаватеплоенерго

За темою:

  • Вчасний старт опалювального сезону - під загрозою
  • Наприкінці року планують оголосити вирок щодо газетної арки Полтави
  • У центрі Полтави на газорозподільний щит підвісили гранату
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.